Duyurular Tüm duyurularımız : Pozitif Sunucu

Bir süredir yaşanan erişim problemleri

Türkiye geneli yaşanan, birkaç büyük bankanın ve alt yapı hizmeti sağlayan türktelekom ve türknet gibi firmaların dahi etkilenmesine sebep olacak kadar yoğun yaşanan saldırılar sebebiyle biz dahil Türkiye geneli bazı datacenterlarda erişim sorunları yaşanabilmektedir. Farklı önlemler almak amacıyla, bazı donanımsal ve ... Devamını Oku »

29.10.2019
Mail sunucularımızda düzenleme

cPanel kaynaklı bir hata, mail gönderiminin durması ve düzeldiğinde geç gönderimine sebep olmaktaydı. cPanel güncel sürümünde düzeltilmiştir. Kullanıcılarımızın mail trafiği cPanelden yönetilmediğinden etkilenmemiştir. Maillerimiz size geç ulaşmış ve aksaklığa sebep olmuşsa bize ulaşabilirsiniz.

29.11.2018
Sunucu Yenileme Çalışması

Sunucularımızdan bazılarında gerçekleştirdiğimiz planlanmış taşıma ve yükseltme çalışmaları sebebiyle dns değişikliği kaynaklı kısa süreli erişim sorunları yaşanabilir. Çalışmalarımız hızlı bir şekilde tamamlanacak olup, olası kesintiler ip düzenlemeleri sebebiyle yaşanabilir.

24.02.2018
Popüler kredi kartlarına vade farksız 6 taksit imkanı

Kredi kartı ile ödeme yöntemlerimizde müşterilerimizin kafa karışıklığını engellemek adına 6 taksite kadar tüm vade farklarını biz üstleniyoruz. Üstelik tüm hosting ve vds alımlarında geçerli.

12.01.2018
Veri merkezimizde DC enerji çalışması yapılacaktır.

Veri merkezimizde 01:00 sonrasında planlanmış dc enerji kaynağı düzenlemeleri yapılacaktır. Bu sırada bazı sistem kaynakları kapatılacağı için sunuculardan bazılarına erişim sorunları yaşanabilir. Çalışma 30 dk kadar sürecek olup, olası bir problemde bir süre daha erişim sorunu yaşayabilirsiniz.

25.12.2017

Powered by WHMCompleteSolution

Periyodik olarak zararlı içerik kontrolü yapılmaktadır. Virüs ve malware içeriklerin verdiği zarar yüksek değilse hesap sahibi temizlemesi için bilgilendirilir, zararlı ya da yasadışı içerikler var ise hesap durdurulur.